Хурем оргинална – го прифати и „Ice Bucket Challenge“ (ВИДЕО)


hurem

Актерката Мерјен Узерли за поводот на студениот предизвик се облече на многу оригинален начин, а потоа и се поли со тенџере полно со ладна вода

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1