Хурем ужива играјќи си со ќеркичката Лара (Фото)


Турската глумица Мерјем Узерли, позната по улогата на Хурем во серијата „Сулејман Величествениот“ поставила фотографија како си игра со својата ќерка.

– Ова е најголема љубов. Го молам Бог да ги заштити сите бебиња и нивните мајки – напишала Мерјем како опис на фотографијата.

hurem

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1