И Чолиќ прозборе за сексот – изгубил невиност на ливада, сакал секс во тројка


Здравко Чолиќ најголемата ѕвезда на Балканот, во својата интимна исповед зборувал како ја изгубил својата невиност, со девојка на ливада.

1044_zdravko-colic-25-foto-zvezd_if

Прв пат имав секс со една овчарка на ливада. Не сум за џабе Босанец! Околу имаше некои камења, во близина река, вистинска идила. На тие девојки од селото кои чувале овци, како дете од градот им бев многу симпатичен. Во околината на Мостар постои едно место Потоци, каде што повеќе пати ме нападнале постари девојки. Една од нив, со големи гради и мал задник, многу ми се допадна. Тоа беше нешто незаборавно, но никако не дојде до контакт, незнам зошто, дали бидејќи си заминав два дена порано, па не успеа или нешто друго беше во прашање, но ништо не се случи. Морав да ја почекам варијантата со овчарка која за мене беше сосема нормална и возбудлива.

Не криел и дека влегол во јавна куќа и сакал секс во тројка.

Еднаш бев во Хамбург со пријателите. Отидовме со намер да видиме што се случува таму. Тоа може да му се случи на секој маж. Имаше идеја, ние двајца да „фатиме“ нешто заедно. Но не успеавме бидејќи тие жени се плашат, и затоа тројка не е дозволена. Се сеќавам дека гледавме една Шпањолка со големи гради. Бевме толку несериозни, да можеби не ни дошло до односи. Иначе за проституцијата имам позитивно мислење, подобро човек да плати, отколку да ја изневери жената која ја сака.

Вистина.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1