И да врне и камења да паѓаат, рибар си е рибар – скопјанецов лови на поплава (Фото)


Невремето кое попладнево го зафати главниот град еден скопјанец го искористи за нешто да „улови“

Фото – Курир

ribolov500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1