ВИДЕО: Хорор во Русија, комарци го „нападнаа„ градот


Незапаметена и до сега невидена инвазија од комарци забележана е во едно место покрај Таганрог во Русија.

Застрашувачката снимка e објавена на интернет

Луѓето  имаат заштитни одела, а покрај зградата се видливи неколку сантиметри дебели наслаги од мртви комарци.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1