И каменот би заплакал: Како девојче се прости од својата мајка/Видео


Седумгодишно девојче кое остана без мајка, најде начин како да се прости од неа: Со песна!devojce place solzi

Таа својата тага и болка за најсаканата ја претвори во зборови, кои ги расплакаа и оние со најтврди срца.

Дури 14 милиони луѓе заплакаа на ова видео.

Погледнете!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1