И тие се соблекоа: Ракометарките на Вардар во секси издание!


Нов момент во годинешното издание на секси календарот на Пелистерка. Секси ракометарките на Вардар разголија и позираа за потребите на овој маркетиншки производ.

23.12.pelisterka_kalendar-620x330 23.12.pelisterka_kalendar-1 23.12.pelisterka_kalendar-2 23.12.pelisterka_kalendar-3 23.12.pelisterka_kalendar-6 23.12.pelisterka_kalendar-9 23.12.pelisterka_kalendar-11 23.12.pelisterka_kalendar-7

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1