Идентификувана жената која изврши самоубиство во центарот на Скопје


Скопјанка на возраст од 83 години е жената која вчера се самоуби во центарот на Скопје.
A40D815BDD499A41BD612AE3BAFFA81FПо извршениот увид, полицијата го утврди нејзиниот идентитет. Станува збор за Зорица Н. (83) која живеела во зградата од која го извршила самоубиството.
Зорица вчера околу 14 часот се самоуби скокајќи од петтиот кат од зградата на улицата „Маркс Енгелс“.
Причините зошто жената решила да се самоубие не се познати.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1