Интервјуто на Али Ахмети (ВИДЕО)


ali-ahmeti-dui

Погледнете го гостувањето на Али Ахмети во емисијата „Патот кон“ на телевизијата Алсат М. Видеото е поставено на Јутјуб-каналот на телевизијата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1