Инцес со години: 3 сестри им родиле десетина деца на своите браќа и татковци


Семеен инцест е откриен во предградието на австралискиот град Сиднеј. Откако со години практикувале инцес институциите го откриле семејството Колт кое брои 40 членови – утврдено било сека секој со секого имал секс и притоа добивал потомство.

siluvano-devojka-110 деца во семејството се родени со тешки пореметувања, многу од нив неможат ни да зборуваат ниту пак се движат, а поради ужасните услови за живот имаат бројни заболувања и инфекции.

Столбот на семејството го чинат трите сестри Ронда (47), Марта (33) и Бети (46) кои секоја ноќ имаат интимни односи со братот Чарли, како и двете ќерки на Бети чии татковци се истотака во сродство со Бети.

Работниците од социјалните служби им ги одзеле децата на овие жени.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1