Исчезна 15 годишно девојче


На 22.07.2015 година во 12,00 часот во ПС-Бит Пазар, Ф.И.(33) пријавила дека од дома во непознат правец се оддалечила 15 годишно девојче, а истата е старател на лицето. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.Missing-Person isceznata

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1