Исчезна 16 годишна малолетничка од Скопје


Полициската станица Бит Пазар вчера доби пријава за исчезнато лице.missing20person1

Како што е навадено во полицискиот билтен, во 20:30 часот во Н.Ј.(1971) од Скопје, пријавил дека на 20.01.2015 година од дома во непознат правец се оддалечила неговата ќерка.

Станува збор за А.Ј.(16).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1