Исчезна 19 годишна скопјанка – во вторникот излегла од дома и не се вратила


Деветнаесетгодишна скопјанка во вторникот излегла од дома и повеќе не се вратила.

Случајот вчера во полициската станица Бит Пазар го пријавила нејзината 46-годишна мајка Ш.А.

Се работи на пронаоѓање на исчезнатата, информираат од СВР- Скопје.Missing-Person isceznata

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1