Исчезна 26-годишна скопјанка


Во текот на вчерашниот ден околу 21 часот во полициската станица во Чаир било прјавено изчезнување на едно лице.

Четириесет и пет годишниот Р.З. пријавил дека истиот ден од дома во непознат правец се оддалечила неговата 26-годишна ќерка С.З.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Missing-Person isceznata

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1