Исчезна девојче од домот „Ранка Милановиќ“


Полицијата трага по 19 годишно девојче, кое е пријаво дека исчезнало од домот „Ранка Милановиќ“ и заминало во непознат правец. Станува збор за Ф.Ј. од Струмица. Таа вчера пред 18.30 часот излегла од домот и не се вратила.

missing20person1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1