Исчезна девојче од Драчево


Татко пријавил денеска во полициската станица во Скопје дека исчезнала неговата 14 годишна ќерка, соопшти МВР.

К.Л.(53) од Скопје изутрината во 4:20 часот во полициската станица Драчево пријавил дека неговата ќерка околу 16:00 часот излегла од дома и се упатила во непознат правец,

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1