Исчезна девојче од Кисела Вода


Педесет и осумгодишниот Ј.В. од скопската населба Кисела Вода пријавил дека исчезнала неговата малолетна ќерка.

Татко на полициските иследници им кажал дека таа вчера околу 7.30 часот излегла од семејниот дом и не се вратила.

По девојчето е започната потрага.

Missing-Person isceznata

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1