Исчезна скопјанка, таткото моли за помош


Во текот на вчерашниот ден во 14 часот во полициската станица Ѓорче Петров, 66-годишниот С.Н. од селото Буковиќ, скопско пријавил дека неговата ќерка исчезнала.

policija

 

Тој изјавил дека на 22.12. во 13 часот од непознати причини од дома во непознат правец се оддалечила неговата ќерка, 42-годишната Ф.Е.

Се преземаат мерки за да му се помогне на очајниот татко.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1