Исчезна жена од Ѓорче Петров


Синоќа околу 23 часот во Полицијата во Ѓорче Петров, 66-годишниот К.К. од Скопје се јавил и пријавил дека истиот ден околу 8 часот, од дома во непознат правец се оддалечила неговата сопруга.

Според податоците од полицијата, се работи за 42-годишната К.Г. по која полицијата интензивно трага.

policijaMKD

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1