Исчезнаа малолетничка од Кавадарци и жена од Штип


На 14.03.2016 година во 13.20 часот во Полициската станица-Штип, Т.С. (56) од Штип пријавил дека на 12.03.2016 година од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга С.С. (50).Missing-Person isceznata

На 14.03.2016 година во 16.20 часот во Полициската станица-Кавадарци, И.Е. (37) од Кавадарци пријавил дека истиот ден од домот во непознат правец се оддалечила неговата петнаесетгодишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на двете лица.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1