Исчезнала 22-годишна девојка од Скопје


policija grb oznakaДваесет и двегодишната скопјанка С.С. во понеделникот вечерта излегла од дома и повеќе не се вратил.

СВР Скопје известува дека случајот вчера попладне го пријавила нејзината 43-годишна мајка З.С., како и дека по девојката се трага.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1