Исчезнатата српска манекенка најдена силувана и претепана


Српската манекенка која од вчера се водеше за исчезната, конечно е пронајдена!

manekenka srbijaМина Миленковиќ дехидрирана и во многу тешка состојба била пронајдена од една жена.

Откако била пронајдена прво нешто што побарала било да им се јави другарките и да им каже дека е добра.

Како што пипува српски Курир, таа на полицијата и раскажала дека била претепана и силувана.

Пред да исчезне, последен пат таа била видена вчера наутро во близина на сплавот „Ривер“, од каде излегла по караница со нејзиното момче.

Мина моментално се наоѓа во Ургентниот центар на преглед кај невролог.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1