Видео: Свадба во двокатен автобус на ЈСП


svadbaУникатен начин за прослава на дел од својата свадба смислија младенци од Скопје.

Тие изнајмија двокатен автобус на ЈСП и таму направија одлична веселба.

Ова интересно видео го објави zase.mk.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1