Исполнете го домот со прекрасен мирис за само 5 мин – еве што ви треба за тоа


Доколку имате потреба да го исполните домот со прекрасен мирис обидете се со овој едноставен и природен рецепт.
Зовријте вода и додадете неколку кришки лимон, лажичка екстракт од ванила, неколку гранчиња рузмарин и оставете да крчка во водата.
Тоа е се  – додека овие состојки се крчкаат во водата за само 5 минути целата просторија ќе замириса неверојатно пријатно.
limun-ruzmarin
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1