Исповед на дечко од Белград: Имам секс со комшиката а жена ми не се ни сомнева


Се оженив прилично млад, на 22 години, и со сопругата се доселив во Белград од истокот на Србија. Работам физичка работа за да преживееме, а жените велат дека сум убав и добро граден. Тоа го примети и мојата комшика од 7 спрат, убава госпоѓа од 44 години, разведена. Првата покана за кафе ја добив при возење во лифт, па одлучив да прифатам. Жена ми не беше дома, па додека го пиевме кафето, ме праша: „Што мислиш за брз секс?“. И одговорив дека тоа е во ред, но дека се плашам да не дознае жена ми.
seks-so-nepoznato-momce-640x446
-Никогаш нема да дознае, тоа ти го ветувам. Зошто би си правела проблеми во животот? Живеам овде. Сакам само жесток секс, а би рекла дека си талентиран за тоа, ми вети, а потоа ја соблече маицата. Пред очите ми се појавија убави, благо опуштени гради на зрела жена. Ми зовре крвта. Ја фатив за рака и ја однесов во спалната соба.

Меѓутоа не беше на брзина. Испадна дека комшиката ми е права нимфоманка, доста доминантна во сексот. Ме тераше да и ставам три прста во вагината, а сама се спремаше за анален секс, додека јас воодушевено посматрав(да не влегувам во детали, користење и масло за бебиња).

После еден час луда акција скокнав од креветот и отидов дома. Имав таман толку време да се истуширам пред да дојде сопругата.

Тоа беше пред две години. Чим имам малку време, јас право кај госпоѓата од 7 спрат, па кога ќе тргне перверзијата, нема стоп. И мојата сопруга е задоволна, затоа што се трудам да ја задоволам максимално како не би посомневала за мојата паралелна врска.

Сите среќни, сите задоволни. Само да потрае…

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1