Исповед на порно-актерка: Се заљубив во својот колега додека снимав секс сцена


Кајден Крос (26) открива зошто се одлучила на снимање порно филмови, како го запознала и како се заљубила во својот колега. Животот на жената од порно индустријата, од нејзиниот агол изгледа вака.Проблемите во семејството на оваа жена почнале кога нејзината мајка втор пат затруднела.

Screenshot_71Нејзниот татко во тој момент го напуштил семејството, а мајката тешко успевала да се избори со финансиските проблеми. Кога Кајден била прва година на факултет, почнала да се занимава со стриптиз. Како што рекла, зарабутувала добри пари. Парите всушност биле причина што при крајот од студирањето се откажала. Сфатила дека „обична работа“ нема да донесе толкави приходи. Поради работата патувала во Европа, Азија, Австралија, стриптизот го заменила со снимање порно филмови, а на 23 години отворила своја интернет порно страница. Чувствувала голема сигурност што сама заработува пари.

Врските со мажи ги избегнувала, а тогаш на еден сет го сретнала Мануел, колега со кого играла во еден порно филм. Мануел бил многу љубезен кон неа и набрзо се заљубиле еден во друг. Сексот не пресудил во тоа, туку една „нежна“ средба.

„Можеби е чудно порно ѕвезди да се заљубат поради бакнеж, но така беше во нашиот случај“, рекла таа. Иако заљубени, не почнале врска, бидејќи Мануел во тој момент се забавувал со друга девојка. Кога ја раскинал врската, бил директен кон Кајде. И` рекол дека сака сериозен однос со неа, но под услов Кајден да ја напушти порно индустријата.

„Мојот најголем страв беше да се врати минатото, и дека како и мојата мајка ќе станам самохран родител, без пари, без диплома, дека ќе останам сама со децата“, рекла Кајден. И покрај стравот, на прашањето на Мануел дали сака да се омажи за него, рекла да.

Денес се верени и имаат ќерка. Мануел подоцна дозволил Кајден повремено да снима порно филмови, со него или со други жени. Парите се главна причина за тоа. Тој од друга страна снима филмови со жени. Кајден понекогаш ја мачи љубомора.

„Се прашувам:’Дали е посексапилна од мене, попаметна, подобра во кревет?’ Но ниедна жена не може да биде се`, знам дека ниту една нема да стане негова втора жена“, порачала Кајден.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1