Младоженец фатен со кумот во хотелска соба во Скопје


Викендов во еден од скопските хотели, за време на свадбата, во собата наменета за новиот брачен пар, на дело биле фатени кумот и младоженецот, пишува порталот magicnasvadba.mk.bride-and-groom-cake-toppers

Според пишувањата на порталот, кумот и младоженецот една година биле во врска.

За време на свадбата, двајцата се качиле во хотелската соба која била закупена за младожениците, но сестрата на невестата земала клуч од рецепција за да си ги промени чевлите.

Таа била фрапирана кога ја отворила вратата и се соочила со сцената. Порталот не објавува други детали, ниту го открива идентитетот на лицата, ниту хотелот во кој тоа се случило.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1