Испрскала лак за коса на ѕидот: Жените и се благодарни за овој трик (видео)


Ноќна мора за секој родител се ишкртаните ѕидови. Посебно ако вашето дете шкртало со маркери кои тешко се бришат.lak kosa

Сепак, ништо не е невозможно, а тоа го покажаа и мајките од една Фејсбук група каде откриле еден навистина волшебен трик за симнување на перманентните маркери – станува збор за еден обичен лак за коса.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1