ИТНО ПРИМЕН НА УРГЕНТНО: Претепан познат српски пејач (ФОТО)


Вчеравечер во еден белградски ресторан по расправија со неколку луѓе  бил претепан Хасан Дудиќ.

Пејачот е примен на Воено медицинска академија. Нему му се санирани повреди и пуштен е на домашно лекување.2pej.jpg500

Потсетуваме, Хасан беше исфрлен од реалното шоу Парови бидејќи ја тепаше Јелена Голубовиќ.

Дудиќ  најпрво ја влечел Јелена за коса, а потоа ја удирал со тупаници. Тоа не му беше доволно па кога паднала на земја ја шутирал во главата. По нападот обезбедувањето го исфрли Дудиќ од куќата, а беше сослушан и од полиција по што бил пуштен.1pej.jpg500

Јелена Голубовиќ е решена по излегувањето од Парови да го испрати Хасан Дудиќ во затвор поради насилството кое го преживеала од него на Велика сабота. Режисерката изјавила за медиумите дека поради неговите удири трпела силни болки.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1