Изчезнаа 15-годишна штитеничка и 17-годишно девојче


Пред три денаво од Домот „25-ти Мај“ околу 13.30 часот од непознати причини, се оддалечила нивна 15-годишна штитеничка од Скопје.

Случајот вчера во полиција го пријавил социјален работник.

Денеска утрово во 04 часот, 36-годишна скопјанка пријавила дека вчера околу 12 часот од дома во непознат правец се оддалечила нејзината 17-годишна ќерка.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1