Изгоре автомобил на паркинг во Ново Лисиче (Фото)


Автомобил Марка Пежо вчера вечерта се запалил на паркингот во населбата Ново Лисиче.

Веднаш интервенирала противпожарната служба.

Нема информации за причините за пожарот ниту пак за евентуално повредени лица.

zapalen avtomobil kola pozar zapalen avtomobil kola pozar2 zapalen avtomobil kola pozar3

Foto – Sitel

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1