Изгоре Новогодишната Елка во Струга (Фото)


Новогодишната Елка која се наоѓа во центарот на Струга во раните утрински часови е делумно изгорена.

Според не официјални информации пожарот не настанал од човечки фактор туку настанал од електричната инсталација поставена на новогодишната елка, јавува СпектраТВ 

Фото - СпектраТВ

Фото – СпектраТВ

Фото - СпектраТВ

Фото – СпектраТВ

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1