7 жени, 12 деца – И сви га волимо до гроба – Новогодишната журка во ова семејство е ЛУДНИЦА (Видео)


Екипа на телевизија од Босна новата година ја пречекаа во едно ромско семејство.

Screenshot_274

Домаќинот има 7 жени и 12 деца и како што самите жени изјавуваат ,, СВИ ГА ВОЛЕ ДО ГРОБА,, најмалиот син кој според изгледот нема повеќе од 11 /12 години неодамна се оженил.. на прославата беше и неговата ,,малечка невеста,,

Еве каква беше новогодишната журка во ова семејство


Телевизија ФТВ / Тузлански.ба

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1