Излетал со возилото од патот кај Стоби и починал


На регионалниот пат Градско – Неготино кај локалитетот Стоби, вечерва околу 19 часот „киа“ управувана од маж чиј идентите засега не е познат, излетало од коловозот и се превртело.

МВР информира дека возачот починал на лице место.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1