Измислиле апчиња за да вадите златен измет


Светот веќе ја сврте веста дека се измислија ,,дезодоранс,, апчиња кои можат да ја направат вашата пот да мириса на рози, но научниците сега отидоа малку подалеку.

Што мислите за апче кое може да го направи вашиот измет во светликава боја?

shit-golden-glitterВаквата таблетка веќе е достапна на граѓаните преку онлајн продавница, а една таблетка се продава за 425 долари кое може да ви го направи изметот да изгледа како 24 каратно злато.

Има луѓе на кои им е важно ова и здосадено од браон бојата на изметот. Вака барем изглда почисто, велат изумителите.

Не кажуваат колку време едно апченце од 400 долари ќе го претвора вашиот измет во злато. апчето има дејство некое време, а потоа треба да се купи ново. Нема информации дали некој веќе го купил и пробал, за да каже како делува 🙂

Share Button
Љубиша Владимиров

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1