Изненадете ја жената за 8 март – купете и бормашина :) (Фото)


Секоја компанија си го нуди својот производ – сепак според нас – тешко вас ако се појавите со ваков подарок за 8 март 🙂 но сепак како вели онаа народната ,, на поклонет коњ заби не му се гледаат,, 🙂 🙂

flaer

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1