Ја фрлил љубовницата од прозор кога му дошла сопругата


zena pagjaМаж во Мароко бил дома со својата љубовница кога сопругата ненадејно се вратила дома. Мажот се преплашил дека ќе биде фатен на дело и одлучил својата 17 годишна љубовница да ја фрли од прозор. Мислел дека е безбедно бидејќи биле на 1 кат. 

Девојката за среќа паднала на куп пластика и минала со помали повреди, хоспитализирана е па пуштена на домашно лекување. жената дознала за неверството, не се знае во каква состојба е мажот 🙂

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1