Ја убил со секс, девојката искрварила до смрт


Фатаи Бусари (50) од Нигерија е обвинет дека својата девојка Садиа Адеџувон (48) ја убил со секс.

Тој пред односот зел апчиња за зајакнување на потенцијата, а по жестокиот секс жената искрварила и умрела на самото место.seks

На Бусари му се заканува смртна казна ако судот го прогласи за виновен.

Обвинителот на судењето изјави дека Бусари „незаконски предизвикал смрт“ на партнерката во неговиот дом, на 3 октомври околу 15 часот.

-Бусари и покојната работеле како чистиачи на улица и биле во врска. Кобниот ден, Бусари испил билна мешавина за јакнење на потенцијата пред да легне со неа, рече обвинителот, додавајќи дека Бусари откри дека нешто не е во ред кога видел дека крв и тече низ гениталиите.

Жената искрварила до смрт, иако тој повикал и брза помош и полиција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1