Јанкулоска: На 800км од Македонија, лесно е да кажуваш што е лесно, а што не е


Поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска се огласи на Фејсбук по објавата на Никола Груевски.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1