Како да ја претчуствуваше својата смрт – ова е последниот настап на Кемал Монтено


Легендарниот музичар Кемал Монтено на последниот свој настап ја пееше песната „ Уморен сум од животот“ од Тома Здравковиќ. На тој начин Кемал како да си ја претчуствувал својата смрт. kemal-monteno-

Погледнете го негивиот последне настап.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1