Како ЕВТИНО да ја загреете собата а да не плаќате струја (Видео)


Конзерва, алкохол и тоалетна хартија е се` што ќе ви биде потребно за овој мал „експеримент“.toaletna-ogan

Овој начин на греење се користи за итни случаи, кампување, планинарење, лов…

Ако планирате да направите ваков „експеримент“ внимавајте бидејќи многу лесно може да предизвикате пожар.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1