Како се вози автобус во училница – ова мора да го видите :)


meksiko deca avtobus

Ова видео стана интернет хит – на видеото се ученици од Мексико на кои очигледно им било досадно па си нашле начин како да се забавуваат 🙂 🙂

Си играат автобус.

Еден е шофер, останатите си седат на столчиња, некои нормално стојат – си плаќаат карта при влез.. се е како во градски автобус. На патот нормално има и дупки, остри кривини, лежечки полицајци а и многу кочење..

Со еден збор се забавуваат до бесвест – Погледнете го видеото

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1