Какво време нé очекува до крајот на септември?


По температурните шокови и невремето, еве што не чека до крајот на месецот и до крајот на летото оваа година.

untitledoi897pik67i67i76i76i76i6i7611111111111111111111111-640x561 untitled5tyg89uyh5get3333333-640x596untitleduk67i67i67i722222222-640x735

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1