Познатата хрватска пејачка тајно се омажи со нејзиниот шест години помлад партнер


Хрватската пејачка Мартина Врбош и нејзиниот шест години помлад партнер се земаа во тајност.Марина и Богољуб во Истра го кажале судбоносното ДА на тајна свадбена церемонија.

Инаку, парот се запозна на концертот на Мартина каде дошол нејзиниот сегашен сопруг. Таа веднаш знаела дека тој е мажот на нејзиниот живот.

2martina5 1martina5-640x800

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1