Каролина Гочева донираше 60.000 денари за настраданите семејства од поплавите


Каролина Гочева донираше 60.000 денари за настраданите семејства од поплавените подрачја, информираат од Аволон Продукција.karolina goceva

-Нема зборови со кои може да се искаже сочувство до семејствата кои изгубија свои блиски во поплавата која му се случи на Скопје. Тоа со ништо не може да се надомести. Сепак, сега е време кога треба да сме единствени и секој треба да помогне колку што може и како што може за да им помогне на настраданите, изјави Гочева.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1