Касандра денес има 42 години, нејзиниот изглед ќе ве остави без здив


Серијата „Касандра“ неспорно беше најголем хит во Македонија, а Кораима Торес накратко беше миленичка на публиката пред малите екрани.kasandra-serija-640x291-47705

Па, многумина сигурно би ги интересирало како главната актерка изгледа денес.

Торес има 42 години и изгледа фантастично за својата возраст, бидејќи постојано ја одржува фигурата со вежбање. Таа редовно споделува фотографии на Twitter од своите тренинзи, за да ги инспирира фановите.kasandra-stomacni kasandra-zgodnakasandra-2stomacni

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1