Ќе падне секс: Собра 1 мил лајкови за да спие со девојката


,, Кетрин вели дека ако соберам еден милион лајкови ќе спие со мене. Ве молам шерувајте и лајкувајте,, а под фотографијата стои – помогнете ми да имам секс,, ова го напиша младиот норвежанин и сликата ја објави на неговиот Фејсбук профил.

fejs like seksФотката стана светски хит на интернет. Очајната постапка на момчето за да се завлече во креветот на девојка собра 1 милион лајкови.

Момчето е од Норвешка со име Peter Kverneng а лајковите ги собрал само за неколку часа.

Изгледа вечерва ќе му се посреќи, е еден од многуте коментари. Сакам да и го видам изразот на лицето кога ќе види дека си собрал 1 мил лајкови, сигурно мислела дека е невозможно, вели друг под фотографијата.

fejs like seks

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1