Ќе пука 30-та бомба по ред – Што соддржи најновата бомба на СДСМ?


Спомнав дека денес има бомба30? – напиша портпаролот на СДСМ, Петар Шилегов на својот Фејсбук профил.

Според информациите лидерот на СДСМ Зоран Заев и денеска ќе објавува снимки од прислушувани разговори, нема информација за што ќе биде оваа бомба. Заев пред неколку дена најави дека најголемите бомби за Младенов, Смиљковци и името ги оставил за крај.

zoran-zaev1-540x360

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1