ВИДЕО: Вандалите фатени на дело – снимки од вчерашните протести


Групата вандали која напаѓа новинарски екипи и ја каменува полицијата беше снимена на безбедносните камери.

vandali_varvari

Погледнете ги видео снимките што ги објави Пресс 24.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1