Ќе се наежите: Нова, досега необјавена снимка на Тоше се појави на интернет


На Јутјуб се појави снимка од Тоше Проески при гостување во една популарна српска емисија каде ја изведува песата „Брод у боци“.tose2_181010

При гостувањето во емисија на розовата телевизија тој никој не остава рамнодушен со своето пеење и шарм на кој секоја светска ѕвезда можеше само да му позавиди.

Уживајте…

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1